Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit


 

 

Nejste si Řeckem jisti?

Prozkoumejte i jiné destinace a možná budete velmi překvapeni. Ostatně, podívejte se sami:

Kypr

Takové skoro Řecko, teplé moře, krásné pláže ...  Kypr v detailech

 

Kanárské ostrovy

úchvatná příroda, překrásné pláže i zcela neznámé scenérie. Najdete zde pouště a duny stejně jako prales a překrásné hory. Nevěříte? Stránka je Kanárské ostrovy detailně.

 

Bulharsko

K Bulharsku asi není co dodat. Země je ideální pro dovolenou s dětmi a pro milovníky krásných pláží, přírody i památek. Stránky jsou Bulharsko v detailech.

 

Tunisko

Víte, že exotické Tunisko nabízí i malé hotýlky, zelené hory, korálové útesy vhodné k potápění, mnoho úžasných památek, dlouhé písečné pláže s palmami či nádherná starobylá cetnra s originální atmosférou? A to vše velmi levně a celoročně. Kouknětě na Tunisko v detailech.

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Diskusní fórum > Interní diskuzní fórum > Lefkada > Východní nebo západní pobřeží

Diskusní téma: Východní nebo západní pobřeží

  • Diskusní fórum: Lefkada
  • Přidáno: 18.července 2011 12:02

Východní nebo západní pobřeží

dzidzina | 18.července 2011 12:02

Právě jsem se vrátil z Lefkády. Byli jsme na blint a ubytovali jsme se v hotelu Sunset na západním pobřeží za 65 Euro na noc pro 4 lidi. Krásný hotýlek s bazénem. Co se týká mě a to jsme projeli celý ostrov, tak jezdit na východní pobřeží k Nidri atd., kterému se říká pro svoji klidnou vodu mezi Čechy Mácháč, je zbytečné. Myslím, že krása ostrova je hlavně v plážích na zápaním pobřeží. Vlny, klid a pohoda to jsou pláže jako Milos, Kavalikefta atd.Pokud byste měl někdo zájem zašlu foto, popř.odpovím na dotazy. Jirka

RE: Východní nebo západní pobřeží

janule26 | 06.ledna 2012 22:11

Jirko zdravím, zajímala by mě cesta na blint, jeli jste autem nebo letěli? Moc děkuji Jana