Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Bay studia a apartmány

Studia a apartmány Blue Bay jsou luxusní ubytování, velmi blízko pláže, s dobrým dosahem do kouzelného Batsi na ostrově Andros. Vzdálenost od pláže: cca 70 - 100 m. Vzdálenost od prvních taveren a obchodů: cca 450 m. Vzdálenost od centra Batsi: cca 850 m. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 11 km. Domky této stylové ,,vesničky" skvěle zapadají do celkového rázu ostrova. Naleznete zde pouze 6 mezonetových apartmánů a 12 studií. Všechny mají výhled na moře. Jsou dobře a moderně vybaveny sprchou, WC, prostornou terasou nebo balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, telefonem s přímou volbou a klimatizací. Hotelový bazén je vybaven vodní masáží, u bazénu je příjemný bar a malá restaurace. Od bazénu můžete každý večer sledovat úžasné západy slunce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Blue Bay:

Moderní apartmánový hotel Blue Bay je postaven v tradičním kykladském stylu. Leží ve svahu nad krásnou malou pláží Delevoya. Asi po 5 min. chůze naleznete další hezkou pláž Agia Marina s výbornou tavernou.

Ubytování:

Domky této stylové ,,vesničky" skvěle zapadají do celkového rázu ostrova. Naleznete zde pouze 6 mezonetových apartmánů a 12 studií. Všechny mají výhled na moře. Jsou dobře a moderně vybaveny sprchou, WC, prostornou terasou nebo balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, telefonem s přímou volbou a klimatizací. Hotelový bazén je vybaven vodní masáží, u bazénu je příjemný bar a malá restaurace. Od bazénu můžete každý večer sledovat úžasné západy slunce. Stravování: v hotelové restauraci je podávána rozšířená kontinentální snídaně. V hotelu Blue Bay si můžete připlatit večeře. Strava je servírovaná.

Hodnocení:

Studia a apartmány Blue Bay jsou luxusní ubytování, velmi blízko pláže, s dobrým dosahem do kouzelného Batsi. Vzdálenost od pláže: cca 70 - 100 m. Vzdálenost od prvních taveren a obchodů: cca 450 m. Vzdálenost od centra Batsi: cca 850 m. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 11 km.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.