Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Andros > Katalog objektů > Hotely na Androsu > Erotiki studia

Hotely na Androsu: Erotiki studia ***

Středisko: Batsi, oblast: Andros

Upravit popis objektu

Poloha komplexu Erotiki: 

2 vilky Erotiki stojí ve svahu na severním okraji městečka Batsi opodál cesty, která vede k menším plážím, k překrásné pláži Delevoya a k pláži Agia Marina. Na malé náměstí městečka Batsi se dostanete asi za 7 minut.

Ubytování: 

V zahradě stojí 2 jednopatrové vilky. Zastíněné balkóny vilek směřují k moři a ze všech studií je krásný výhled na moře a na okolní ostrovy. Studia Erotiki jsou buď ve zvýšeném přízemí (24 schodů na příjezdovou cestu) nebo v 1. patře. Studia mají 2 lůžka, v některých lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko vhodné pro dítě do 12 let). Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, balkónem, TV a klimatizací. Do studií Erotiki je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení:

Velmi příjemné ubytování s okouzlujícím výhledem na moře v blízkosti menších pláží a přitom s dobrým dosahem centra městečka. Vzdálenost od malé pláže: cca 65 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 310 m. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 9 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.