Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maistrali studia

2 velmi pěkné vilky Maistrali s vnitřní upravenou zahradou jsou postaveny v údolí nedaleko krásné městské pláže na ostrově Andros. Do centra městečka a k pláži se dostanete pohodlnou chůzí pouze za pár minut, první obchody a taverny jsou na pobřeží. Klidná poloha a přitom blízkost pláže a centra městečka činí toto ubytovaní velmi atraktivní.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha objektu Maistrali studia:

2 velmi pěkné vilky Maistrali s vnitřní upravenou zahradou jsou postaveny v údolí nedaleko krásné městské pláže. Do centra městečka a k pláži se dostanete pohodlnou chůzí pouze za pár minut, první obchody a taverny jsou na pobřeží. Klidná poloha a přitom blízkost pláže a centra městečka činí toto ubytovaní velmi atraktivní.

Ubytování:

2lůžková studia Maistrali  (2 postele) nebo 3lůžková studia Maistrali (manželská postel a 1 lůžko) jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, balkónem, TV, klimatizací (za příplatek) a fénem. Některá studia jsou ve zvýšeném přízemí (5 schodů), další v 1. patře. Zastřešené balkóny studií směřují do vnitřní zahrady. V místě je parkovací stání. Do studií Maistrali je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra: cca 300 m. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 9 km.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.