Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mare Vista

Apartmánový hotel Mare Vista je postaven na ostrově Andros přímo v letovisku Batsi , v mírném svahu, s překrásným výhledem na záliv a celé městečko. Pláž je vzdálena cca 200 m, je zde možno pronajmout lehátka a využít sprch se sladkou vodou. Čistota pláže a moře byla oceněna modrou vlajkou EU.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Mare Vista

apartmánový hotel je postaven přímo v Batsi, v mírném svahu, s překrásným výhledem na záliv a celé městečko. Pláž je vzdálena cca 200 m, je zde možno pronajmout lehátka a využít sprch se sladkou vodou. Čistota pláže a moře byla oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování:

moderní hotel Mare Vista disponuje několika typy ubytování. Jsou zde pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje, suity a apartmány. Dvoulůžkové pokoje jsou prostorné, schodiště spojuje přízemní klimatizovanou halu s ložnicí, která je situována v horním patře. Ložnice je vybavena dvojlůžkem na vyžádání mohou být dvě samostatná lůžka), TV/SAT, dále je zde koupelna se sprchovým koutem a velká veranda s krásným výhledem na moře. V přízemí v hale je malá lednička (minibar). Ubytování není vhodné pro osoby s pohybovými problémy.

Rodinné apartmány jsou rozděleny podle velikosti:

Typ A - Family Apartment - klimatizovaná ložnice se dvěma lůžky a pokoj (není klimatizován) se dvěmavestavěnými lůžky, TV/SAT, kuchyňka, koupena se sprchou a velká nezastíněná veranda. Toto ubytování je ideální pro rodinu s max. 2 dětmi ve věku 2 - 12 let.

Typ B - Family Suites - dvě klimatizované ložnice, vybavené TV/SAT a minibarem. Každá ložnice má samostatné příslušenství a vlastní verandu s výhledem na moře. V tomto ubytování není kuchyňka, je především určeno pro rodiny se staršími dětmi.

Vista Suite - ideální ubytování pro 2 osoby, které mají rády komfort. Je zde klimatizovaná ložnice, hala bez klimatizace kde je TV/SAT, minibar, moderní koupelna se sprchou a velká nezastíněná veranda s výhledem na záliv.

Family House - mezonetové ubytování je ideální pro 4 dospělé osoby a max. 2 děti věku 2 - 12 let. V přízemí je velký apartmán s klimatizovanou ložnicí, v hale je rozkládací gauč pro dvě osoby, TV/ SAT, kuchyňka, koupelna se sprchou a velká nezastíněná veranda s výhledem na moře. V patře je ložnice s klimatizací, koupelna a terasa.

Stravování:

Dle CK, v klimatizované restauraci nebo na terase s výhledem na moře se podávají bohaté snídaně formou bufetu. Snidaně je možné si přikoupit na místě (není-li už v ceně).

Vybavení hotelu:

klimatizovaná hotelová hala s recepcí a TV místností, výtah, herna pro děti, stolní tenis, kulečník, WI FI ve všech veřejných prostorách hotelu, bazén se sladkou vodou. Pokojová služba, možnost využití trezoru (na recepci)

Hodnocení:

Mare Vista je moderně vybavený hotel s krásným výhledem a blízkostí městečka i pláže. Velmi přátelský personál, rodinná atmosféra. Vzdálenost od hlavní pláže v Batsi: 200 m Vzdálenost od centra: 500 m Vzdálenost z přístavu Gavrio: cca 8 km 

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.