Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Andros > Katalog objektů > Hotely na Androsu > Perrakis hotel

Hotely na Androsu: Perrakis hotel ****

Středisko: Batsi, oblast: Andros

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Perrakis

Hotel Perrakis je postaven na okraji vesničky Kypri. Pod hotelem je překrásná pláž s hrubším pískem a v blízkém okolí je řada dalších velmi krásných pláží, např. Agios Petros, Psili Amos (modré vlajky EU). Na pláž se dostanete velmi rychle, stačí když přejdete místní komunikaci. Ve vesničce Kypri jsou taverny a obchod.

Ubytování

Hotel Perrakis prošel celkovou rekonstrukcí. Pokoje jsou luxusně vybaveny a všechny mají z prostorných balkónů výhled na moře. Mají koupelny, WC, minibar, sejf, TV/SAT a klimatizaci. V hotelu je útulná restaurace s terasou, odkud je nádherný výhled na moře. V hotelu je internet, společenská místnost a bazén s barem. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Stravování: kontinentální rozšířená snídaně je podávána formou bufetu a večeře jsou servírované v hotelové restauraci. Říká se, že v hotelu skvěle vaří.

Hotelu Perrakis - hodnocení

Vynikající hotelové služby, blízkost řady krásných pláží a přátelská atmosféra hotelu se budou líbit všem, kteří požadují kompletní servis. Vzdálenost od pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od městečka Batsi: cca 4,5 km. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 5 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.