Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Attika > Katalog objektů > Attika - hotely a ubytová... > Grand Resort Lagonissi

Attika - hotely a ubytování: Grand Resort Lagonissi *****

Středisko: Lagonissi, oblast: Attika

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Grand Resort Lagonissi

Exkluzivní přepychový resort Grand Resort Lagonissi se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova Attika s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel Grand Resort Lagonissi přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek. Nabízí služby první třídy a ubytování v unikátních hotelových pokojích, suitách, vilách a bungalovech rozčleněných do několika klubů:

  • COMFORT CLUB – hotelová budova s výhledem na záliv
  • PREMIUM CLUB – bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou
  • GRAND SPORTS CLUB – bungalovy u moře a suity se soukromou terasou nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou
  • ZEN CLUB – prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou nebo soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím
  • EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénem
  • GOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény
  • PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

 

Vybavení hotelu Grand Resort Lagonissi

Venkovní vyhřívaný bazén, vyhřívaný bazén olympijské velikosti u pláže, bílá písečná pláž s lehátkami a slunečníky, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, vodní sporty, potapěčské centrum (na vyžádání), kiosek s nabídkou denního tisku, basketbalové a volejbalové hřiště a mini fotbal. Služby pro hotelové hosty nabízejí nové kryté hlídané parkoviště v centru poloostrova, služby komorníka, zajištění letenek/cestovní služby, VIP check in/out, kosmetický salon, kadeřnictví a holičství, lázeňské centrum, fitness club, prádelnu, masáže na pokoji, na pláži lehátka, slunečníky a barový servis, Heliport & Helicopter služby, pronájem limuzíny, pronájem jachet a automobilů, soukromou dopravu na zajímavá místa, průvodce po obchodech, speciální dietní & nízkotučné menu, lékařské služby na zavolání, hlídání dětí, dětské menu, knihovna CD a DVD, možnost výběru polštářů, elektrické vozíky. Hosté si mohou vybrat z řady restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních pochoutek, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit a několika nočních barů. Konferenční centrum s kapacitou až pro 3000 delegátů. Hotel dále nabízí uspořádání svatby, líbanek, křtin, výroční nebo jakékoli jiné společenské události, dětské párty, soukromé párty v apartmánech nebo na pláži, fotografa i květinovou výzdobu.

Ubytování

Základní vybavení pokojů v hotelu Grand Resort Lagonissi zahrnuje klimatizaci, 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasovou schránku, satelitní televizi s více než 30 kanály, video na vyžádání, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany a přezůvky a vysoušeč vlasů. Kapacita a vybavení jednotlivých pokojů se liší dle typu ubytování.

COMFORT CLUB tvoří krásně a vkusně dekorované pokoje a suity umístěné v hlavní budově resortu ve středu poloostrova nabízející překrásný výhled na Egejské moře.

Comfort Club Deluxe room with Bay View: klimatizované dvoulůžkové pokoje s nádherným výhledem na moře, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, satelitní TV s více než 30 kanály, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů, mramorová koupelna a soukromý balkon nebo terasa. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 22m2, max. kapacita 2 osoby.

Comfort Club Deluxe Residence Suites with Bay View: klimatizovaná suita s výhledem na záliv se skládá z jedné hlavní ložnice, oddělené obývací částí s gaučem s CD přehrávačem a TV s velkoplošnou obrazovkou, která může sloužit jako další ložnice. K vybavení patří několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů a mramorová koupelna s mini TV setem. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 40m2, max. kapacita: 3 – 4 osoby.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Mořské lázeňské centrum Thalaspa Chenot nabízí kompletní sortiment služeb pro tělo, mysl a duši. Znovu objevíte svět přírodních pravidel a osvobodíte se od všeho napětí díky unikátni metodě Chenot. Místní terapeuti jsou k dispozici, aby Vám vytvořili léčebný program na základě posouzení a hodnocení individuálních potřeb. THALASPA Chenot je uznávané pro používání produktů vytvořených z těch nejčistších složek. Dopřejte si luxusní kůry Henriho Chenota v uklidňující atmosféře od vysoce kvalifikovaných ošetřovatelů. „Jsme to, co jíme….“ - je Bio-light menu, které jistě ještě více oživí Vaši energii. Toto zdravé menu je gastronomickým objevem s originálními pokrmy, míchaná, vyvážená dieta s nezapomenutelnou chutí.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.