Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Cape Sounio

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Grecotel Cape Sounio

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l. Vedle Národního parku Sounio, jednoho z mála míst v kraji Attika, které je stále zelené, byl v zálivu na rozloze 10 000 m2 vybudován krásný areál.

Vybavení

V Grecotel Cape Sounio je velký bazén s mořskou vodou, dětský bazén a jacuzzi, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. K vybavení patří tenisové kurty, kde se nabízí i tenisové lekce a vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi. Recepce s nepřetržitou službou, kavárna, restaurace s terasou, à la carte restaurace Cavo Colones a asijská restaurace, několik barů, kavárna, internetový kout, klenotnictví, mini market. Hotel nabízí soukromé lodní výlety pro skupinky od čtyř osob. Dětský klub v Grecotel Cape Sounio připravuje programy pro děti od 3 do 12 let. Zajímavé jsou zejména vyhlášené aktivity klubu Jean-Michael Cousteau. Děti se dovídají, jak chránit přírodu a pod vedením zkušených instruktorů objevují skryté krásy podmořského světa. Fotografují fascinující svět pod vodou, objevují skrytá města na mořském dně a prohlíží si mikroskopem vzorky mořské vody.

Ubytování v Grecotel Cape Sounio

Vkusně zařízené klimatizované bungalovy pro dvě až tři osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle ck, Snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Relaxační pobyty

Hotelové centrum Elixir Spa 007 se saunou a fitness centrem nabízí masáže, wellness a kosmetické služby. Kvalifikovaný personál centra připravuje několikadenní speciální protistresové a relaxační kúry, zahrnující i indickou ayurvedu.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.