Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaza Resort

Nový luxusní resort Plaza Resort je situován v zahradě u soukromé písečné pláže v městečku Anavissos v oblasti Attika, je vzdálen 45 kilometrů od centra Athén a 17 kilometrů od Sounionu s Poseidonovým chrámem.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Plaza Resort

Nový luxusní resort Plaza Resort je situován v zahradě u soukromé písečné pláže v městečku Anavissos, je vzdálen 45 kilometrů od centra Athén a 17 kilometrů od Sounionu s Poseidonovým chrámem.

Vybavení

Velký bazén poblíž pláže, u něhož jsou lehátka se slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. Speciality středomořské kuchyně můžete ochutnat v hlavní restauraci nebo v restauraci na pláži, v hotelu Plaza Resort je i několik barů. Kromě tenisových kurtů se sportovně založeným klientům nabízí využití fitness centra, hřiště na minifotbal a výběr různých aktivit v centru vodních sportů na pláži. Hotel Plaza Resort zajišťuje spojení na školu potápění a surfování, příznivci golfu si mohou zajet na 18jamkové golfové hřiště v Glyfadě. Pro relaxaci se nabízí možnost masáží v soukromí hotelového pokoje. Plaza Resort má kongresový sál s denním světlem a přístupem ze zahrady, jednací salonky a plně vybavené kancelářské a konferenční centrum.

Ubytování v hotelu Plaza Resort

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, plazmová televize se satelitním příjmem, internetové připojení, telefon, rádio, trezor, minibar, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle ck, Snídaně formou bohatého bufetu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.