Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Chalkidiki > Katalog objektů > Hotely na Chalkidiki > Aegean Melathron

Hotely na Chalkidiki: Aegean Melathron *****

Středisko: Kallithea, oblast: Chalkidiki

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Aegean Melathron

Hotelový komplex Aegean Melathron ve stylu řecké architektury je citlivě vkomponován do zeleně vzrostlých stromů. Nachází se na výběžku Kassandra, asi 3 kilometry od známého letoviska Kallithea. Tvoří ho dvě části. Původní přímo na břehu zálivu Toroneos a nově vybudovaná část s recepcí nad silnicí. Vzdálenost ke krásné pláži ze zlatavého písku je asi 300 metrů, pro bezpečnost klientů je využíván podchod.

Vybavení

V hotelu Aegean Melathron je upravená zahrada se třemi venkovními bazény a jedním krytým, oddělený bazén pro děti. Kromě dvou restaurací a lobby barů má hotel i dva bary v zahradě u bazénů, restauraci pod širým nebem, restauraci à la carte a konferenční místnost pro 160 návštěvníků, televizní místnost, hernu a minimarket. K vybavení hotelu Aegean Melathron patří tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal a hřiště pro kolektivní sporty a šipky. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum. Možnost bezplatného WiFi připojení na internet.

Ubytování v hotelu Aegean Melathron

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, hudební kanál, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze, snídaně i večeře formou amerického bufetu. Hotel také jednou týdně připravuje tématické večeře s rozličnou nabídkou - rybí speciality, řecká, asijská, italská a španělská kuchyně, gala večeře apod.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.