Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean Melathron

Hotelový komplex ve stylu řecké architektury je citlivě vkomponován do zeleně vzrostlých stromů. Nachází se na výběžku Kassandra na Chalkidiki, asi 3 kilometry od známého letoviska Kallithea. Tvoří ho dvě části. Původní přímo na břehu zálivu Toroneos a nově vybudovaná část s recepcí nad silnicí. Vzdálenost ke krásné pláži ze zlatavého písku je asi 300 metrů, pro bezpečnost klientů je využíván podchod.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean Melathron, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Aegean Melathron

Hotelový komplex Aegean Melathron ve stylu řecké architektury je citlivě vkomponován do zeleně vzrostlých stromů. Nachází se na výběžku Kassandra, asi 3 kilometry od známého letoviska Kallithea. Tvoří ho dvě části. Původní přímo na břehu zálivu Toroneos a nově vybudovaná část s recepcí nad silnicí. Vzdálenost ke krásné pláži ze zlatavého písku je asi 300 metrů, pro bezpečnost klientů je využíván podchod.

Vybavení

V hotelu Aegean Melathron je upravená zahrada se třemi venkovními bazény a jedním krytým, oddělený bazén pro děti. Kromě dvou restaurací a lobby barů má hotel i dva bary v zahradě u bazénů, restauraci pod širým nebem, restauraci à la carte a konferenční místnost pro 160 návštěvníků, televizní místnost, hernu a minimarket. K vybavení hotelu Aegean Melathron patří tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal a hřiště pro kolektivní sporty a šipky. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum. Možnost bezplatného WiFi připojení na internet.

Ubytování v hotelu Aegean Melathron

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, hudební kanál, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze, snídaně i večeře formou amerického bufetu. Hotel také jednou týdně připravuje tématické večeře s rozličnou nabídkou - rybí speciality, řecká, asijská, italská a španělská kuchyně, gala večeře apod.

Aktuální popis od CK

Poloha Nejbližší restaurace, bary aobchůdky cca 3 km Letiště Soluň cca 105 km Pláž Písčitá pláž je přímo uhotelu Pozvolný vstup do moře Lehátka aslunečníky...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.