Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria

Předností domu Asteria je především jeho poloha v původní, staré části městečka Sarti, pouhých 110 metrů od velmi pěkné pláže. Ubytování je vhodné zejména pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají pobytová místa v původních lokalitách s neopakovatelnou atmosférou, v blízkosti obchůdků a taveren a přesto v klidném prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha apartmánového domu Asteria

Hlavní předností domu Asteria je jeho poloha. Najdete ho v původní, tzv."staré" části letoviska Sarti, v klidném prostředí. Dům zkrášluje malá předzahrádka plná květin. Parkování u apartmánů je zajištěno. K hlavnímu náměstí je to pouze pár kroků (cca 40 m). Po ruce tedy budete mít možnosti nákupů i relaxu v některé z restaurací či barů.

Vybavení studií Asteria

3 - a 4-lůžková studia (ložnice s manželskou postelí oddělená od obývací kuchyňky posuvnými dveřmi - v kuchyňce další manželská postel nebo přistýlka),  kuchyňský kout se základním vybavením,  lednička, TV , koupelna (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek),  balkon nebo terasa , WiFi

Pláž

Atraktivní písečná pláž se nachází 110 metrů od domu Asteria.

Stravování

Bez stravy

Náš názor: dům se skvělou polohou - blízko pláže a centra. Jelikož disponuje oddělenými ložnicemi, doporučujeme především rodinám s dětmi.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.