Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Basil

Menší komplex Basil dělí od moře jen pobřežní cesta. Leží ve středisku Toroni na Chalkidiki. Rozlehlá udržovaná zahrada s množstvím stromů a upraveným trávníkem dotváří příjemné prostředí areálu. Mezi budovami stojí úplně nový bazén s lehátky a slunečníky. Součástí komplexu je i vlastní restaurace u pobřežní cesty s výhledem na moře, která nabízí vynikající řecká jídla, čerstvé ryby a mořské speciality. Hosté domu tady najdou i vlastní supermarket s vždy čerstvým chlebem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Basil, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Basil:

29 studií a 4 apartmány

Popis domu Basil a ubytování:

Menší komplex Basil dělí od moře jen pobřežní cesta. Rozlehlá udržovaná zahrada s množstvím stromů a upraveným trávníkem dotváří příjemné prostředí areálu. Jedna budova komplexu Basil nabízí ubytování v hotelových pokojích s polopenzí. Tady se nachází i malá recepce. Druhá budova disponuje studii a apartmány bez stravy, s možností doplatit si večeře, které jsou formou tříchodového menu (salát, hlavní jídlo - výběr z několika druhů, dezert).

Mezi budovami stojí úplně nový bazén s lehátky a slunečníky. Součástí komplexu je i vlastní restaurace u pobřežní cesty s výhledem na moře, která nabízí vynikající řecká jídla, čerstvé ryby a mořské speciality. Hosté domu tady najdou i vlastní supermarket s vždy čerstvým chlebem. Pro hosty dům Basil nabízí ubytování ve studiích pro 2-4 osoby (rodinná studia jsou vhodná pro dva dospělé a dvě malé děti), každé je vybaveno kuchyňkou se základním vybavením, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a prostorným balkonem orientovaným na moře.

K dispozici jsou i 3 apartmány pro 4-5 osob (3 lůžka v ložnici a 1-2 lůžka /rozkládací křeslo nebo gauč/ v kuchyňské části) - se stejným vybavením jako studia. Všechna studia a apartmány na poschodí mají klimatizaci, pokoje na přízemí klimatizovány nejsou.

Komu Basil a středisko Toroni doporučujeme?

Basil ve středisku Toroni doporučujeme všem, kteří mají rádi dovolenou v klidném prostředí - letovisko Toroni je k tomu jako stvořené.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.