Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Basil

Menší komplex Basil dělí od moře jen pobřežní cesta. Leží ve středisku Toroni na Chalkidiki. Rozlehlá udržovaná zahrada s množstvím stromů a upraveným trávníkem dotváří příjemné prostředí areálu. Mezi budovami stojí úplně nový bazén s lehátky a slunečníky. Součástí komplexu je i vlastní restaurace u pobřežní cesty s výhledem na moře, která nabízí vynikající řecká jídla, čerstvé ryby a mořské speciality. Hosté domu tady najdou i vlastní supermarket s vždy čerstvým chlebem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Basil, budeme moc vděční za váš názor.

Kapacita domu Basil:

29 studií a 4 apartmány

Popis domu Basil a ubytování:

Menší komplex Basil dělí od moře jen pobřežní cesta. Rozlehlá udržovaná zahrada s množstvím stromů a upraveným trávníkem dotváří příjemné prostředí areálu. Jedna budova komplexu Basil nabízí ubytování v hotelových pokojích s polopenzí. Tady se nachází i malá recepce. Druhá budova disponuje studii a apartmány bez stravy, s možností doplatit si večeře, které jsou formou tříchodového menu (salát, hlavní jídlo - výběr z několika druhů, dezert).

Mezi budovami stojí úplně nový bazén s lehátky a slunečníky. Součástí komplexu je i vlastní restaurace u pobřežní cesty s výhledem na moře, která nabízí vynikající řecká jídla, čerstvé ryby a mořské speciality. Hosté domu tady najdou i vlastní supermarket s vždy čerstvým chlebem. Pro hosty dům Basil nabízí ubytování ve studiích pro 2-4 osoby (rodinná studia jsou vhodná pro dva dospělé a dvě malé děti), každé je vybaveno kuchyňkou se základním vybavením, ledničkou, TV, koupelnou (sprcha/WC) a prostorným balkonem orientovaným na moře.

K dispozici jsou i 3 apartmány pro 4-5 osob (3 lůžka v ložnici a 1-2 lůžka /rozkládací křeslo nebo gauč/ v kuchyňské části) - se stejným vybavením jako studia. Všechna studia a apartmány na poschodí mají klimatizaci, pokoje na přízemí klimatizovány nejsou.

Komu Basil a středisko Toroni doporučujeme?

Basil ve středisku Toroni doporučujeme všem, kteří mají rádi dovolenou v klidném prostředí - letovisko Toroni je k tomu jako stvořené.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.