Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gerakina Beach

Hotelový komplex je zasazený na Chalkidiki v krásné velké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, na okraji městečka Gerakini s několika obchody, bary a tavernami. Větší město Nea Moudania je vzdáleno asi 15 kilometrů, pro spojení lze využít linkový autobus, který staví jen pár minut chůze od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gerakina Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Gerakina Beach

Hotelový komplex Gerakina Beach je zasazený v krásné velké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, na okraji městečka Gerakini s několika obchody, bary a tavernami. Větší město Nea Moudania je vzdáleno asi 15 kilometrů, pro spojení lze využít linkový autobus, který staví jen pár minut chůze od hotelu. Hotel Gerakina Beach tvoří čtyřpatrová hlavní budova a komplex přízemních a patrových bungalovů zasazených v zahradě.

Vybavení

V hotelu Gerakina Beach je sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Hlavní restaurace Thalassa s terasou se nachází přímo na pláži, nechybí tu ani snack bar a minimarket. K vybavení hotelu Gerakina Beach patří také menší krytý bazén, za poplatek můžete využít posilovnu, solárium a saunu, lze si objednat i masáže. Pro sportovní vyžití hotel nabízí za úplatu tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště a zdarma minigolf. Dětem je určeno malé hřiště a dětský bazén. Pravidelně jsou pořádány animační programy pro malé i velké návštěvníky. Na pláži možnost provozování vodních sportů za poplatek. V hotelu pravidelně ordinuje lékař.

Ubytování v hotelu Gerakina Beach

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a bungalovy s možností až dvou přistýlek pro děti, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, Polopenze formou bufetu,

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večere formou bufetových stolů. All inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 16:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.