Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Chalkidiki: Gerakina Beach ***+

Středisko: Gerakini, oblast: Chalkidiki

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Gerakina Beach

Hotelový komplex Gerakina Beach je zasazený v krásné velké zahradě přímo u dlouhé písečné pláže, na okraji městečka Gerakini s několika obchody, bary a tavernami. Větší město Nea Moudania je vzdáleno asi 15 kilometrů, pro spojení lze využít linkový autobus, který staví jen pár minut chůze od hotelu. Hotel Gerakina Beach tvoří čtyřpatrová hlavní budova a komplex přízemních a patrových bungalovů zasazených v zahradě.

Vybavení

V hotelu Gerakina Beach je sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Hlavní restaurace Thalassa s terasou se nachází přímo na pláži, nechybí tu ani snack bar a minimarket. K vybavení hotelu Gerakina Beach patří také menší krytý bazén, za poplatek můžete využít posilovnu, solárium a saunu, lze si objednat i masáže. Pro sportovní vyžití hotel nabízí za úplatu tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště a zdarma minigolf. Dětem je určeno malé hřiště a dětský bazén. Pravidelně jsou pořádány animační programy pro malé i velké návštěvníky. Na pláži možnost provozování vodních sportů za poplatek. V hotelu pravidelně ordinuje lékař.

Ubytování v hotelu Gerakina Beach

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a bungalovy s možností až dvou přistýlek pro děti, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, televize, lednička a balkon nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, Polopenze formou bufetu,

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večere formou bufetových stolů. All inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 16:00 hod.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.