Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Pella Beach

Komplex, který patří k renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl postaven přímo na Chalkidiki u písečné pláže na okraji letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů obklopených krásnou zahradou. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Pella Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Grecotel Pella Beach

Komplex Grecotel Pella Beach, který patří k renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl postaven přímo u písečné pláže na okraji letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů obklopených krásnou zahradou. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Vybavení

V hotelu Grecotel Pella Beach je velký sladkovodní bazén a dětský bazén, kde jsou slunečníky, lehátka a plážové osušky k dispozici zdarma, stejně jako na pláži. Recepce s nepřetržitou službou, televizní místnost, internetový kout, restaurace, kavárna, taverna a bar na pláži. K vybavení patří tenisové kurty s večerním osvětlením, fitness centrum a hřiště na plážový volejbal. Na pláži možnost provozování vodních sportů. Animační tým připravuje během dne i večera pestrý program, jehož součástí jsou například gymnastika, aerobik, vodní gymnastika, turnaje ve stolním tenisu a vodním pólu nebo výuka řeckého tance. Grecoland Corner zajišťuje program pro děti od 3 do 12 let, bezplatně jsou poskytovány postýlky a jídelní židličky. Od poloviny června do poloviny září hotel Grecotel Pella Beach organizuje i program pro juniory od 13 do 17 let.

Ubytování v hotelu Grecotel Pella Beach

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, rádio s hudebními kanály a balkon nebo terasa. Pro rodiny s dětmi nabízí hotel rodinné pokoje. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive. Všechny nápoje v rámci all inclusive podává obsluha.

Program all inclusive zahrnuje

Program all inclusive zahrnuje • Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.00 hodin. • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. • Snaky, zákusky a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin v baru na pláži. • Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno a další vybrané alkoholické nápoje od 10.30 do 24.00 hodin v baru na pláži. • Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, kávu a čaj v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin. • Polévku od 23.30 hodin do půlnoci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.