Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Pella Beach

Komplex, který patří k renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl postaven přímo na Chalkidiki u písečné pláže na okraji letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů obklopených krásnou zahradou. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Grecotel Pella Beach

Komplex Grecotel Pella Beach, který patří k renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl postaven přímo u písečné pláže na okraji letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů obklopených krásnou zahradou. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Vybavení

V hotelu Grecotel Pella Beach je velký sladkovodní bazén a dětský bazén, kde jsou slunečníky, lehátka a plážové osušky k dispozici zdarma, stejně jako na pláži. Recepce s nepřetržitou službou, televizní místnost, internetový kout, restaurace, kavárna, taverna a bar na pláži. K vybavení patří tenisové kurty s večerním osvětlením, fitness centrum a hřiště na plážový volejbal. Na pláži možnost provozování vodních sportů. Animační tým připravuje během dne i večera pestrý program, jehož součástí jsou například gymnastika, aerobik, vodní gymnastika, turnaje ve stolním tenisu a vodním pólu nebo výuka řeckého tance. Grecoland Corner zajišťuje program pro děti od 3 do 12 let, bezplatně jsou poskytovány postýlky a jídelní židličky. Od poloviny června do poloviny září hotel Grecotel Pella Beach organizuje i program pro juniory od 13 do 17 let.

Ubytování v hotelu Grecotel Pella Beach

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, rádio s hudebními kanály a balkon nebo terasa. Pro rodiny s dětmi nabízí hotel rodinné pokoje. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive. Všechny nápoje v rámci all inclusive podává obsluha.

Program all inclusive zahrnuje

Program all inclusive zahrnuje • Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.00 hodin. • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. • Snaky, zákusky a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin v baru na pláži. • Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno a další vybrané alkoholické nápoje od 10.30 do 24.00 hodin v baru na pláži. • Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, kávu a čaj v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin. • Polévku od 23.30 hodin do půlnoci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.