Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hermes

Hotel Hermes v centru letoviska Chanioti na Chalkidiki doporučujeme všem věkovým kategoriím, obzvláště pak aktivním párům, které zcela jistě zaujme možnost využít služeb vedlejšího hotelu Grandotel, či nabídka vodních sportů na pláži. V okolí se nachází množství restaurací, kaváren i obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Hermes

Hotel Hermes se nachází v centru letoviska Chanioti, cca 200 m od písečné pláže. V okolí hotelu se nacházejí kavárny, obchody a tradiční restaurace.

Vybavenost hotelu Hermes

Vstupní hala s recepcí, TV místnost, lobby bar, internet, WiFi za poplatek.

ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, balkón, lednička.

Stravování

Dle ck, Poskytuje hotel Grandotel, cca 150 m od hotelu. Polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů. ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Pláž

Písečná pláž cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport a zábava

Klienti hotelu Hermes mohou využívat služeb hotelu Grandotel, např. bazén, fitness, stolní tenis, masáže (za poplatek). Možnost vodních sportů na pláži za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.