Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pirofani

Útulný dům Pirofani  s  8 studii se nachází v oblíbené části městečka Sarti, pouhých 70 metrů od atraktivní písečné pláže. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří upřednostňují ubytování v klidnější lokalitě s možností vlastního stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Pirofani

Sympatický bílý dům Pirofani s působivými oblouky byl postaven v novější části Sarti, tzv. Sarti Beach. Dům poskytuje příjemné zázemí všem svým hostům. Do atraktivního centra s obchůdky, tavernami, bary a restauracemi je to přibližně 1,2 km, avšak v blízkosti domu také najdete obchůdky a restaurace (cca ve vzdálenosti 50-70 m).

Vybavení studií Pirofani

Vkusně zařízená 2-3 lůžková studia (3. lůžko je pevné) , TV,  kuchyňský kout se základním vybavením, lednička , koupelna (sprcha, WC) , klimatizace (za poplatek),  WiFi

Pláž

Atraktivní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 70 metrů od studií

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.