Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sani Beach

Hotel Sani Beach se rozkládá na přírodním výběžku zálivu Sani na Chalkidiki a je obklopen zelení a vzrostlými stromy. Přírodně chráněná severní pláž je písčitá a dlouhá 7 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sani Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Sani Beach

Hotel Sani Beach se rozkládá na přírodním výběžku zálivu Sani a je obklopen zelení a vzrostlými stromy. Přírodně chráněná severní pláž je písčitá a dlouhá 7 kilometrů.

Vybavení

V hotelu Sani Beach je velký sladkovodní bazén se sluneční terasou, na níž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku, stejně jako na pláži. U bazénu jsou poskytovány plážové osušky. Kromě hlavní restaurace a barů je v hotelu i elegantní restaurace se středomořskými specialitami, která není vzhledem k umístění vhodná pro děti do dvanácti let. Hosté Sani Beach mohou využívat fitness centrum, saunu, kadeřnický salon, karetní místnost a biliár. Najdete tu i minimarket a několik dalších obchůdků. Možnost bezplatného WiFi připojení na internet.

Ubytování v hotelu Sani Beach

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.