Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sani Beach

Hotel Sani Beach se rozkládá na přírodním výběžku zálivu Sani na Chalkidiki a je obklopen zelení a vzrostlými stromy. Přírodně chráněná severní pláž je písčitá a dlouhá 7 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sani Beach

Hotel Sani Beach se rozkládá na přírodním výběžku zálivu Sani a je obklopen zelení a vzrostlými stromy. Přírodně chráněná severní pláž je písčitá a dlouhá 7 kilometrů.

Vybavení

V hotelu Sani Beach je velký sladkovodní bazén se sluneční terasou, na níž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku, stejně jako na pláži. U bazénu jsou poskytovány plážové osušky. Kromě hlavní restaurace a barů je v hotelu i elegantní restaurace se středomořskými specialitami, která není vzhledem k umístění vhodná pro děti do dvanácti let. Hosté Sani Beach mohou využívat fitness centrum, saunu, kadeřnický salon, karetní místnost a biliár. Najdete tu i minimarket a několik dalších obchůdků. Možnost bezplatného WiFi připojení na internet.

Ubytování v hotelu Sani Beach

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.