Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sarikas Vila

Velmi pěkná renovovaná vilka Sarikas s velkou tropickou zahradou a bazénem, pool barem a s venkovním posezením. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou pro hosty k dispozici zdarma. Vila je díky svému účelnému zázemí vhodná především pro rodiny s dětmi. Písečná pláž s promenádou je vzdálena od vily Sarikas cca 350 m. Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis vily Sarikas

Velmi pěkná renovovaná vilka Sarikas s velkou tropickou zahradou a bazénem, pool barem a s venkovním posezením. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou pro hosty k dispozici zdarma. Vila je díky svému účelnému zázemí vhodná především pro rodiny s dětmi. Písečná pláž s promenádou je vzdálena od vily Sarikas cca 350 m. Centrum městečka s mnoha obchody a tavernami je dostupné do 200 m.

Stravování

Dle ck a zájezdu, vlastní, možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v taverně Tulip

Ubytování ve vile Sarikas

Studia pro 2 osoby s možností přistýlky, studio pro 3 osobu a apartmán. Studia Sarikas jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím. Všechny pokoje mají televizi a balkon.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.