Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sithonia Beach Village

Hotel, jež je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach, leží přímo na oblázkovo - písečné pláži letoviska Gerakini na Chalkidiki. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Základní popis hotelu Sithonia Beach Village

Hotel, jež je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach, leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 500 m.

Vybavení:

Bungalovy se 77 ubytovacími jednotkami se nachází uprostřed rozlehlé zahrady. V hotelu Gerakina Beach je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí (trezory k pronajmutí), minimarket, restaurace, TV koutek, plážový bar (v hlavní sezoně), diskotéka, bar a krytý bazén. V rozlehlé zahradě se nachází sladkovodní bazén a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : Vlastní hotelové animační programy. Plážový volejbal, vodní gymnastika, minigolf. Za poplatek: masáže, sauna, biliár, stolní tenis, tenis, fitness, vodní sporty na pláži. Pro děti : Pro malé hosty hotelu Sithonia Beach Village je k dispozici samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 5 do 12 let, v hotelu Gerakina Beach).

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, chladničkou, fénem, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Strana k moři.

Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Satelitní TV, chladnička, fén, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Stravování :

Dle ck, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večere formou bufetových stolů. All inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 17:00 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 12:00 hod. do 16:00 hod.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.