Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sonia Village

Hotel Sonia Village nacházející se na Chalkidiki na okraji poloostrova Sithonia v letovisku Gerakini v bezprostřední blízkosti písečné pláže se slunečníky a lehátky zdarma doporučujeme všem věkovým kategoriím a zejména pak rodinám s dětmi, které zde mohou využívat dětské hřiště, bazén a zabavit své ratolesti  animačními programy, na mini discu či v miniklubu pro děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Poloha hotelu Sonia Village

Hotelový areál s bungalovy Sonia Village se nachází na okraji poloostrova Sithonia v letovisku Gerakini, cca 70 km od Soluně v bezprostřední blízkosti pláže.

Vybavenost hotelu Sonia Village

Recepce, restaurace, pizzeria, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén, WiFi.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, klimatizace, lednička, telefon, fén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

Dle ck, Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů. ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, odpolední občerstvení – zmrzlina, koláče a sušenky.

Pláž

Hotel Sonia Village se nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže – cca 50 m.

Sport a zábava

Bazén, basketbal, volejbal, dětské hřiště, stolní tenis, mini disco, miniklub pro děti, animační programy s večerním programem, vodní sporty na pláži za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.