Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Toroni Blue Sea

Krásný hotelový komplex Toroni Blue Sea se nachází  na Chalkidiki v srdci letoviska Toroni přímo u nádherné písečné pláže (odděleno pouze pobřežní komunikací). Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře a bazény, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar, SAT-TV, klimatizaci v ceně, telefon.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Toroni Blue Sea

Krásný hotelový komplex Toroni Blue Sea se nachází  na Chalkidiki v srdci letoviska Toroni přímo u nádherné písečné pláže (odděleno pouze pobřežní komunikací).

Ubytování

Hotel - komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje pro čtyři osoby. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře a bazény, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar, SAT-TV, klimatizaci v ceně, telefon.

Vybavení

Hotel  Toroni Blue Sea je vybaven recepcí, restaurací, kde se podávají snídaně, tavernou, kde se podávají večeře, velkým bazénem, vířivkou, lehátky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma (podmínkou je pouze zaplacení nápoje u baru - servírování nápojů až na pláž), fitness centrem, saunou, masážním salónem, internetovým koutem...

Stravování

Dle zájezdu, stravování: polopenze formou kvalitního bufetu

Pláž

krásné písečné pláže v okolí hotelu

Sport a zábava

bazén, vířivka, fitness centrum, sauna, masážní salón, internetový koutek, v letovisku možnost půjčení motocyklů a automobilů

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.