Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Chios > Katalog objektů > Hotely na Chiosu > Erytha Resort

Hotely na Chiosu: Erytha Resort ****

Středisko: Karfas, oblast: Chios

Upravit popis objektu

Popis hotelu Erytha Resort

Hotel Erytha funguje od roku 1990. Jméno získal z básně Homéra, který pokřtil území, na kterém se nachází hotelový komplex, rozsáhlé iónské pobřeží jménem Erythai Aktai. Tvoří jej 7 budov obklopených kvetoucí zahradou a malebnou alejí. Komplex slučuje moderní i tradiční architektonické prvky, které dotváří originální atmosféru celého objektu. Leží v klidné části zálivu Karfas 7 km od města Chios. Hotel byl oceněn za vynikající kvalitu poskytovaných služeb mezinárodním certifikátem kvality. Věříme, že hotel Erytha Resort uspokojí požadavky všech klientů.

Vybavení hotelu Erytha Resort

Hotel Erytha Resort leží přímo u písečné pláže 7 km od města Chios. Luxusní sladkovodní bazén lehátka, slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek Wi-fi internet (cca 6 Eur/hod) Mare a Monti restaurace Thalassa restaurace Sea Velvet bar, lobby bar animační programy pro děti trezor za příplatek cca 3 Euro za den/ cca 15 Eur za týden

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, minibar za poplatek, telefon, klimatizace, balkon, výhled na moře. Možnost 1 přistýlky. Možnost pokoje superior za příplatek.

Stravování

snídaně formou bufetu (možnost dokoupení večeří)

Další údaje o hotelu Erytha Resort

7 budov, 64 pokojů, 23 VIP superior, 4 apartmány, 13 rodinných pokojů. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla. 3 x týdně Výměna ručníků: 6 x za týdně

Erytha Resort na webu

Hotel Erytha

Názory klientů na Erytha Resort

"Pohodová dovolená" - chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili na pohodovém ostrově Chios v hotelu Erytha. Veškeré služby hotelu byly výborné. Ostrov předčil naše očekávání. Marcela a Jiří Kuklovi.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.