Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sands

Tento luxusní hotel, postavený v moderním stylu s tradičními řeckými prvky, leží přímo na písčité pláži v městečku Karfas. Do hlavního města ostrova Chios je to asi 8 km a 4 km k letišti. V okolí je dostatek taveren, restaurací a barů a letovisko nabízí bohatý noční život (především v hlavní turistické sezóně).

Oblast
Středisko

Popis

Tento luxusní hotel se nachází přímo na písečné pláži oblíbeného letoviska Karfasu, 7 km od centra města Chios a 4 km od letiště. Hotel Golden Sands byl vystavěn v roce 1989 na ploše 3 akrů v moderním architektonickém stylu v příjemném prostředí. Hotel Golden Sands nabízí kompletní služby a komfort, které potřebujete pro únik z každodenního života. Kafeteria – bar s panoramatickým výhledem na Egejské moře, snack bar u bazénu, noční taverna nebo řecký večer, který je organizován u bazénu ve stylu řeckých vesnických tradic a patří k nezapomenutelným zážitkům pro každého. Místo je vhodné i pro rodiny s dětmi, protože místní písečná pláž s pozvolným vstupem patří k nejhezčím na ostrově.

Poloha hotelu Golden Sands

Tento luxusní hotel, postavený v moderním stylu s tradičními řeckými prvky, leží přímo na písčité pláži v městečku Karfas. Do hlavního města ostrova Chios je to asi 8 km a 4 km k letišti. V okolí je dostatek taveren, restaurací a barů a letovisko nabízí bohatý noční život (především v hlavní turistické sezóně).

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci formou bufetu nebo jsou servírované, výběr ze dvou hlavních jídel a salátový bufet. Hotel je vyhlášen svou výbornou kuchyní. Každé úterý je v hotelu „rybí bufet“ a každý čtvrtek hotel pořádá řecký večer – pro klienty hotelu Golden Sands vstupné zdarma. Pánům doporučujeme k večeřím dlouhé kalhoty a dámám šaty.

Ubytování v Golden Sands

Dvoulůžkové pokoje mají výhled na moře, pokoje s možností jedné či dvou přistýlek bez výhledu na moře. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), minibar, TV, vysoušeč vlasů, trezor a klimatizaci od 15. 6.–15. 9. u některých zájezdů zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Hotel Golden Sands má pro své klienty k dispozici klimatizovanou vstupní halu s recepcí a internetovým koutkem a parkoviště. V udržované zahradě je velký bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, taverna, dětské hřiště a stolní tenis. Před hotelem je autobusová zastávka (možnost dopravy do hlavního města).

Pláž

Krásná písčitá pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. Na okraji hotelové zahrady u bazénu je sprcha.

Doporučení

Hotel Golden Sands má jedinečnou atmosféru díky své poloze přímo na pláži.

Golden Sands na webu

Hotel Golden Sand

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.