Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecian Castle

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě a je situovaný u hlavní komunikace, nedaleko letiště a pouhých 10 min chůze od centra hlavního města ostrova Chios. Hotel Grecian Castle je zařízen ve starobylém stylu s moderním vybavením a službami. Recepce, salónek s krbem, restaurace, bar, venkovní terasa, bazén. Hotel pořádá každý týden řecké večery.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Grecian Castle

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě a je situovaný u hlavní komunikace, nedaleko letiště a pouhých 10 min chůze od centra hlavního města.

Stravování

Snídaně se v Grecian Castle podávají formou amerického bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Ubytování

Prostorné pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchu, WC), TV/SAT, rádio, minibar, telefon, klimatizaci zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel Grecian Castle je zařízen ve starobylém stylu s moderním vybavením a službami. Recepce, salónek s krbem, restaurace, bar, venkovní terasa, bazén. Hotel pořádá každý týden řecké večery.

Pláž

Městská oblázková pláž se nachází jen 200 m chůze od hotelu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.