Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Hotely na Chiosu: Moutafis ***

Středisko: Karfas, oblast: Chios

Upravit popis objektu

Popis studí Moutafis

V nejoblíbenějším letovisku ostrova Chios, letovisku Karfas, nabízíme příjemný rodinný komplex studií Moutafis. V prostorné zahradě najdete sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a milovníci mořských vln to na pláž také budou mít jen pár kroků, vstup do moře je pozvolný a jemný píseček je ideální pro malé děti. Moderně zařízená a prostorná studia bez problémů vystačí i pro vícečlenné rodiny, nechybí kuchyňský koutek a z vyšších pater je vidět přes bazén na moře. Studia Moutafis doporučujeme všem klientům, kterým vyhovuje ubytovaní v soukromí a klid.

Vybavení hotelu

200 m od písečné pláže 200 m od centra letoviska bazén lehátka u bazénu zdarma

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, trouba, lednička. Balkon nebo terasa. Všechna studia mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK, vlastní

Další údaje o studiích Moutafis

ÚKLID: 2x týdně, Výměna ložního prádla: 2x týdně, Výměna ručníků: 2x týdně

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.