Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Chios > Katalog objektů > Hotely na Chiosu > Pantelis 

Hotely na Chiosu: Pantelis

Středisko: Agia Fotini, oblast: Chios

Upravit popis objektu

Pláž

Oblázková pláž je vzdálena 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Apartmány a studia s rodinnou atmosférou mají ideální polohu ve vesničce Aghia Fotia. Leží na hlavní ulici vedoucí přímo na pláž. Minimarkety a taverny jsou vzdáleny 50 m od hotelu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia a apartmány jsou standardně zařízeny, každý má vlastní vchod. Apartmány jsou v patře, studia v přízemí. Apartmány se skládají z ložnice se dvěma lůžky, obývací místnosti, jejíž součástí je kuchyňský kout s jedním lůžkem a rozkládacím gaučem (možné jako přistýlka pro dítě). Jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací zdarma a balkonem. Kuchyň je vybavena lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, jídelním stolem a židlemi. Možnost až tří přistýlek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.