Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riziko

Hotel Riziko je úplně nově zrenovované sídlo v oblasti Kambos na ostrově Chios, které nabízí ubytování v 10 luxusních pokojích. Hotel je obklopen podobnými obytnými domy a nachází se méně než 5 km od hlavního města Chios a od letiště a spousty pláží, kde můžete načerpat energii sluněním se a dováděním ve vlnkách Egejského moře. Jistě se Vám také bude líbit výhled z pokoje do zahrady plné pomerančovníků a citrusovníků, které jsou zde pěstovány.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Riziko

Hotel Riziko je úplně nově zrenovované sídlo v oblasti Kambos na ostrově Chios, které nabízí ubytování v 10 luxusních pokojích. Hotel je obklopen podobnými obytnými domy a nachází se méně než 5 km od hlavního města Chios a od letiště a spousty pláží, kde můžete načerpat energii sluněním se a dováděním ve vlnkách Egejského moře. Středisko Kampos je vhodné místo svým klidem pro relax při procházkách po okolí nebo i projížďkách na kole. Jistě se Vám také bude líbit výhled z pokoje do zahrady plné pomerančovníků a citrusovníků, které jsou zde pěstovány.

Vybavení hotelu Riziko

  • 3 km od pláže
  • 1,5km od letiště
  • 5 km od centra hl. města Chios
  • recepce, bar, TV koutek
  • wifi zdarma
  • autobusová zastavká v blízkosti hotelu

Vybavení pokoje

Hotel Riziko nabízí dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, telefon, vysoušeč vlasů, sejf. Pokoje jsou klimatizované. Některé pokoje mají balkon, některé malou terasu, některé pouze okno.

Stravování

snídaně

Další údaje

3 dvoupatrové budovy, celkem 10 pokojů

Odkaz na web

Hotel Chios Riziko

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.