Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Theoxenia

Hotel Theoxenia nacházející se přímo na krásné pláži Agia Fotini je vhodný zejména pro klienty, kteří od své dovolené očekávají klid a relax na tradičním místě s možnostmi poznávat okolí atraktivního ostrova Chios.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Theoxenia

Kompletně zrekonstruovaný hotel je umístěn na krásné písečno-oblázkové pláži Agia Fotini. Ubytování je vhodné pro klidnou dovolenou a pro klienty, kteří rádi objevují krásy ostrova.

Vybavení hotelu Theoxenia

Přímo u pláže 7 km od letiště 10 km od hlavního města WIFI zdarma.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňka se základním vybavením, lednička, TV, telefon, klimatizace za příplatek, vysoušeč vlasů, trezor. Balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky (na vyžádání za příplatek možnost apartmánu pro 4 osoby)

Stravování

Dle CK, vlastní.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.