Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Turistická střediska: Karfas

Upravit popis objektu

Karfas

Živé městečko Karfas, jedno z nejvyhledávanějších a největších na ostrově Chios, leží na jeho východním pobřeží, asi 6 kilometrů od stejnojmenného hlavního města. Má prý jednu z nejkrásnějších pláží, a tak není divu, že sem míří každé léto množství turistů z celého světa. V místě je dostatek ubytovacích kapacit v podobě hotelů a ubytování v soukromých vilkách. Nechybí samozřejmě řada stravovacích zařízení, tradičních taveren, restaurací, barů, kaváren a nočních klubů s možností noční zábavy. Pokud se rozhodnete stravovat se sami, využijte výhodného nákupu ve zdejším supermarketu. Ve městě najdete bankomat, autobusovou zastávku, z které jezdí pravidelné linky z a do hlavního města, internetovou kavárnu a několik půjčoven aut, motorek a jízdních kol.

Pláže u Karfas

Hlavní devizou zdejší dlouhé pláže je jemný písek, kterým je pokryta, a velmi čistá mořská voda při pobřeží, které se svažuje jen velmi pozvolna. Děti se tak mohou bezpečně koupat a hrát si s pískem, dospělí odpočívat na měkkém písčitém koberci a ti aktivnější si mohou bez problémů zahrát třeba plážový volejbal nebo se vydat za vodními sporty. K dispozici jsou slunečníky a lehátka, stejně jako nezbytné občerstvení.

Video ze střediska Karfas

 

 

Ostatní střediska na ostrově Chios

Na Chios se z ČR jezdí do středisek Agia Fotini, EmporiosKarfas a Chios - město

Tipy na hotel ve středisku Karfas

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Karfas. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Karfas.

Sunset

Sunset ***

Hotel leží přímo u písečné pláže (50 m) ve městečku Karfas, asi 8 km od centra města Chios a 4 km od letiště. V okolí hotelu Sunset najdete dostatek taveren, restaurací, barů. Letovisko Karfas nabízí bohatý noční život (především v hlavní sezóně).

Posedonio

Posedonio

Tento hotel se nachází v městečku Karfas, jen 200 m od písečné pláže. Od letiště je vzdálen 3 km, od hlavního města Chios 6 km. Před hotelem je autobusová zastávka. V okolí hotelu je dostatek restaurací, taveren a obchodů.

Moutafis

Moutafis ***

V nejoblíbenějším letovisku ostrova Chios, letovisku Karfas, nabízíme příjemný rodinný komplex studií Moutafis. V prostorné zahradě najdete sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a milovníci mořských vln to na pláž také budou mít jen pár kroků, vstup do moře je pozvolný a jemný píseček je ideální pro malé děti. Moderně zařízená a prostorná studia bez problémů vystačí i pro vícečlenné rodiny, nechybí kuchyňský koutek a z vyšších pater je vidět přes bazén na moře. Studia Moutafis doporučujeme všem klientům, kterým vyhovuje ubytovaní v soukromí a klid.

Studia Dolfins

Studia Dolfins **

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas na ostrově Chios. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti.

Erytha Resort

Erytha Resort ****

Hotel leží v klidné části zálivu Karfas 7 km od města Chios a byl oceněn za vynikající kvalitu poskytovaných služeb mezinárodním certifikátem kvality. Věříme, že uspokojí požadavky všech klientů.