Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dionysos Resort Hotel

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dionysos Resort Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha komplexu Dionysos Resort Hotel:

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Vybavení:

K hotelu Dionysos Resort Hotel patří recepce, restaurace, à la carte restaurace, Wi-Fi, pool bar, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště a zahrada.

Ubytování v Dionysos Resort Hotel

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, Wi-Fi, klimatizaci, miniledničku, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Možnost ubytování v rodinných pokojích nebo pokojích s výhledem na moře (cena na vyžádání).

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost večeří za příplatek v hotelu (20 EUR/večeře) nebo v taverně za (12 EUR/večeře), platba na místě.

Sport a zábava:

Velké zábavní možnosti v centru letoviska, vodní sporty na pláži (za poplatek), nabídka fakultativních výletů. Dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora) nebo do přístavu.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.