Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgona Villa

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu ostrova Ios přímo na pláži v letovisko Mylopotas. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha vily Gorgona:

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Ubytování:

Studia Gorgona jsou dvoulůžková s možností přistýlky, s vlastním WC a sprchou, kuchyňským koutem, televizí, klimatizací (zdarma) a terasou orientovanou směrem k moři.

Apartmány Gorgona jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s jednou až dvěma přistýlkami, kuchyňským koutem. Součástí apartmánů je vlastní sprcha s WC, televize, klimatizace (zdarma) a balkon nebo terasa směrem k moři.

Stravování:

Dle ck, vlastní. Možnost zajištění večeří nebo polopenze v blízké taverně (platba na místě).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži (za poplatek), beach bar Far Out s bazénem a tobogánem (za poplatek). Nabídka fakultativních výletů, zábavní možnosti podél promenády Mylopotas. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Iosu (Chora) – zastávka přímo před Villou Gorgona.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.