Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Liostasi

Luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město ostrova Ios - Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Liostasi

Tento luxusní hotel stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Chora s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu.

Stravování

Snídaně. Podávané formou amerického bufetu nebo dle zájezdu.

Ubytování

Stylově zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha, fén),klimatizace zdarma, TV/SAT, WIFI, rádio, balkon s výhledem na moře. Možnost jedné přistýlky pouze ve suitách, za příplatek.

Vybavení hotelu Liostasi

Hotel Liostasi je postavený v kykladském stylu a nabízí pohodlí v romantickém prostředí. Kamenné zdi, mramor a dřevo se snoubí s kvalitními službami hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, bazén s lehátky, WIFI zdarma, fitness zdarma. Masáže a služby wellnes za poplatek. Po příjezdu hotel podává welcome drink.

Doporučení

Luxusní hotel Liostasi stojí na zeleném kopci, odkud je nádherný výhled na moře i na přístav. Hlavní město Iosu s rušným nočním i denním životem je vzdáleno 500 m. Písečná pláž je vzdálena 400 m od hotelu

Pláž u Liostasi

Písečná pláž 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.