Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Ithaka - hotely a ubytování: Nostos ***

Středisko: Frikes, oblast: Ithaka

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Nostos

Hotel Nostos se nachází v malebném prostředí malé rybářské vesnice Frikes. Je vzdálený asi 200 metrů od pobřeží, velmi blízko k přístavu a pláži (asi 350 m), avšak dostatečně daleko od veškerého ruchu, takže si můžete užít dokonalý klid a čerpat energii ze svěžích, stále zelených hor naproti. Hotel má velmi dobrou pozici pro objevování ostrova, a to buď pěšky po fascinujících horských stezkách nebo autem.

Vybavení hotelu Nostos

Recepce se směnárnou, trezory, salonek/TV místnost, restarauce, bar, bazén, bar u bazénU, zahrada, Wi-Fi ve veřejných prostorách, výtah, parkoviště.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou pro dítě mají centrální klimatizaci, telefon, SAT/TV, Wi-Fi připojení, trezor, koupelnu se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, ledničku, balkon s výhledem na hory nebo bazén.

Stravování

Dle CK, polopenze.

 

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.