Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nostos

Menší sympatický hotel Nostos je výborným výchozím bodem pro poznávání krás ostrova Ithaka. Ubytování doporučujeme milovníkům pěší turistiky, ale také klientům, kteří vyhledávají tradiční místa s příjemnou, poklidnou atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nostos, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj

Poloha hotelu Nostos

Hotel Nostos se nachází v malebném prostředí malé rybářské vesnice Frikes. Je vzdálený asi 200 metrů od pobřeží, velmi blízko k přístavu a pláži (asi 350 m), avšak dostatečně daleko od veškerého ruchu, takže si můžete užít dokonalý klid a čerpat energii ze svěžích, stále zelených hor naproti. Hotel má velmi dobrou pozici pro objevování ostrova, a to buď pěšky po fascinujících horských stezkách nebo autem.

Vybavení hotelu Nostos

Recepce se směnárnou, trezory, salonek/TV místnost, restarauce, bar, bazén, bar u bazénU, zahrada, Wi-Fi ve veřejných prostorách, výtah, parkoviště.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou pro dítě mají centrální klimatizaci, telefon, SAT/TV, Wi-Fi připojení, trezor, koupelnu se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, ledničku, balkon s výhledem na hory nebo bazén.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Aktuální popis od CK

DoporučeníDo rodinného hotelu Nostos v malé vesničce Frikes se hosté často a rádi vracejí. Svůj elixír hostům namíchávají příjemní majitelé, jeho nezbytnými...

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Jen snídaně
Praha
Hotelový pokoj
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.