Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kalymnos > Katalog objektů > Hotely na Kalymnosu > Kalymnos Village

Hotely na Kalymnosu: Kalymnos Village ***

Středisko: Massouri, oblast: Kalymnos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Kalymnos Village

V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a možnost WiFi připojení. Studia sousedí s domem Rita, který je již dlouhodobě v naší nabídce. Na písečnou pláž se dostanete po schodech již po cca 150 m.

Vybavení hotelu Kalymnos Village

V areálu je k dispozici bazén, snack bar, WiFi

Vybavení studií

Prostorná studia pro 2 osoby s možností přistýlky,  klimatizace (za poplatek) , kuchyňský kout se základním vybavením, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednička , koupelna (sprcha, WC),  TV ,  balkon s výhledem na moře.

Stravování

Dle CK. Možnost dokoupení večeří v taverně.

Pláž

Pláž s hrubým pískem se nachází 150 metrů od hotelu (po schodech).

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.