Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalypso

Jednoduchá studia Kalypso se nachází v klidném letovisku Myrties, ve kterém vládne pohodová atmosféra, kterou dokreslují tradiční taverny a pohled na protější ostrov Telendos. Sousední městečko Massouri s dalšími možnostmi vyžití je dobře dosažitelné krátkou procházkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Kalypso

Studia Kalypso se nachází v letovisku Myrties.

Vybavení studií Kalypso

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, vařičem, lednicí, SAT/TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Nabídka výletů, zábavní možnosti v centru letoviska, vodní sporty na pláži (za poplatek), půjčovna aut, skútrů a kol. V prostorách komplexu možno využít kurzy jógy, masáže, kosmetické služby vše za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.