Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaza

V srdci rušného letoviska Massuri, přímo nad písečnou pláží, v upravené zahradě s barevnými květy a stromy, stojí kompletně zrekonstruovaný hotel Plaza. Od restaurací, taveren, obchodů a nočního života letoviska je vzdálený jen pár kroků. Hlavní město Kalymnosu Pothia je vzdáleno přibližně 8,5 km.

Oblast
Středisko

Kapacita hotelu Plaza:

61 pokojů

Kde Plaza leží?

V srdci rušného letoviska Massuri, přímo nad písečnou pláží, v upravené zahradě s barevnými květy a stromy, stojí kompletně zrekonstruovaný hotel Plaza. Od restaurací, taveren, obchodů a nočního života letoviska je vzdálený jen pár kroků. Hlavní město Pothia je vzdáleno přibližně 8,5 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce - 24 hodin s lobby, TV/SAT koutek, výtah, trezor (za poplatek), internet (za poplatek). Restaurace, bar, snack bar u bazénu. Bazén má také oddělenou část pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Hotel Plaza disponuje i konferenční halou.

Ubytování:

Komfortní prostorné pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky, klimatizací (za příplatek), telefonem, TV/SAT, koupelnou/WC, ledničkou a balkonem. Všechny pokoje poskytují výhled na moře. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

Stravování:

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu.

Náš názor:

Hotel Plaza se nachází přímo na pláži v centru rušného letoviska Massouri. Je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají zábavu, ale i pro ty, kteří si chtějí vychutnat odpočinek a romantický výhled na moře či protilehlý ostrůvek Telendos. Plaza je jeden z nejlepších hotelů na Kalymnosu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.