Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Panormos

Upravit popis objektu

Středisko Panormos

Vesnička Panormos, která kdysi nebývala příliš oblíbeným místem, se v posledních několika letech proměnila v příjemné letovisko lákající na západním pobřeží ostrova Kalymnos množství turistů každý rok. Přední výhodou tohoto resortu je především jeho výhodná poloha, neboť právě odtud jsou dostupná další střediska, pláže a historické památky.

Co v Panormos

Taverny a památky

V místě najdete dostatek kaváren a taveren, kde se dá dobře a hlavně levně najíst a ochutnat zdejší speciality a nápoje. Nechybí tu ale ani kontinentální strava a rychlé občerstvení. Ve zdejším minimarketu nakoupíte vše potřebné od jídla po kosmetiku.Milovníci historie si letovisko

Pláž u panormos

Nedaleko vesnice Panormos se nacházejí oblíbené pláže Katouni a Plati Gialos, takže můžete směle vyrazit na průzkum těchto lokalit, jež nabízejí krásné pláže, kouzelnou přírodu a vše, co patří k letní dovolené.

Památky

Panormos oblíbí obzvláště, neboť v okolí jsou k vidění četné památky z bohaté ostrovní historie. Vedle antických ruin a opevnění lze obdivovat i středověký hrad a pozůstatky kláštera.

Kam se na Kalymnos jezdí?

Na Kalymnos se jezdí z ČR především do středisek Armeos, Emborios, Kantouni, Massouri, Panormos, Plati Gialos, Pothia, Vathi a Vlihadia .

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Super, ale pár drobostí by se našlo
Doporučili byste letovisko ostatním? ( 1x )
Ano
Typ letoviska ( 1x )
Původní vesnička
Jak je letovisko rušné? ( 1x )
Klidné
Vybavení letoviska ( 1x )
Obchody, Taverny
Letovisko a pláž jsou vhodné i pro ... ( 1x )
Děti, Seniory
Pláž v letovisku ( 1x )
Chvalitebná
Povrch pláže ( 1x )
Smíšená
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Občerstvení