Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Karpathosu: Astron ***

Středisko: Pigadia, oblast: Karpathos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Astron

Velmi příjemný hotel postavený ve stylu ostrovní architektury se nachází v klidné části letoviska Pigadia. Areál tvoří hlavní budova a čtyři další dvoupodlažní budovy v zahradě kolem bazénu. Nejbližší minimarket, obchod se suvenýry, půjčovna aut a restaurace jsou od hotelu cca 430 m. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky - vzdálenost je cca 1,5 km (cca 15 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, bankomat i noční kluby. Doporučujeme si pronajmout auto a poznat ostrov důkladně.

Vybavení hotelu Astron

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar a snack s venkovním posezením i pro prostor kolem bazénu, restaurace, kde jsou podávány snídaně s venkovním posezením. Internetový koutek za poplatek.Wifi v areálu hotelu zdarma. Krásná zahrada, parkoviště.

Vybavení pokojů

V areálu je celkem 68 pokojů (standardní a superior hotelové pokoje a studia). Naši kapacitu tvoří studia pro 1 až 4 osoby. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, kuchyňkou se základním vybavením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, do zahrady, na bazén. Klimatizace za poplatek, trezor za poplatek. Studia pro 1 osobu jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Pouze snídaně - rozšířený kontinentální bufet.

Sport a zábava

Bazén, slunečníky a lehátka. Dětský koutek v zahradě s prolézačkami. Sprcha u bazénu.

 

 

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.