Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Horizon

Asi 1,5 km od centra Lefkos na Karpathosu a tří hlavních pláží, stojí u cesty jednoposchoďový dům studií Blue Horizon. Modrá barva okenic a dveří ladí s bílou barvou budovy a barvami rostlin a květů v zahradě. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou situována na přízemí nebo na prvním poschodí. Všechna jsou příjemně zařízena, mají koupelnu (sprcha/WC), fén, kuchyňský kout s ledničkou, základním nádobím a kávovarem. Ke každému pokoji patří i balkón nebo terasa. Trezor a klimatizace jsou za příplatek.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Horizon, budeme moc vděční za váš názor.

Kapacita domu Blue Horizon:

8 studií

Popis domu Blue Horizon a ubytování:

Asi 1,5 km od centra Lefkos a tří hlavních pláží, stojí u cesty jednoposchoďový dům studií Blue Horizon. Modrá barva okenic a dveří ladí s bílou barvou budovy a barvami rostlin a květů v zahradě. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou situována na přízemí nebo na prvním poschodí. Všechna jsou příjemně zařízena, mají koupelnu (sprcha/WC), fén, kuchyňský kout s ledničkou, základním nádobím a kávovarem. Ke každému pokoji patří i balkón nebo terasa. Trezor a klimatizace jsou za příplatek.

Pláž

Od pláže Potali (Potami) je Blue Horizon vzdálen asi 400 metrů. Výborné, ničím nerušené místo vhodné na absolutní odpočinek.

Aktuální popis od CK

PopisVkusně zařízená studia v tradičním řeckém stylu, která nabízí klidnou atmosféru, se nachází na okraji letoviska Lefkos. Ubytování je situováno v...

PopisPláž: 390 m | ZDARMA: Wi-Fi, trezorOkolíVkusně zařízená studia v tradičním řeckém stylu, která nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, se nachází na...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.