Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Karpathosu: Blue Horizon

Středisko: Lefkos, oblast: Karpathos

Upravit popis objektu

Kapacita domu Blue Horizon:

8 studií

Popis domu Blue Horizon a ubytování:

Asi 1,5 km od centra Lefkos a tří hlavních pláží, stojí u cesty jednoposchoďový dům studií Blue Horizon. Modrá barva okenic a dveří ladí s bílou barvou budovy a barvami rostlin a květů v zahradě. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou situována na přízemí nebo na prvním poschodí. Všechna jsou příjemně zařízena, mají koupelnu (sprcha/WC), fén, kuchyňský kout s ledničkou, základním nádobím a kávovarem. Ke každému pokoji patří i balkón nebo terasa. Trezor a klimatizace jsou za příplatek.

Pláž

Od pláže Potali (Potami) je Blue Horizon vzdálen asi 400 metrů. Výborné, ničím nerušené místo vhodné na absolutní odpočinek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.