Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Constantinos Palace

Úplně nový luxusní hotelový komplex Constantinos Palace postavený v roce 2008 našel své místo v srdci zálivu, přímo na písečné pláži hlavního města Karpathosu Pigadia. Od centra plného restaurací, taveren, barů a obchůdků je vzdálený cca 1,5 km. Hotel kategorie De Luxe pojmenoval majitel podle svého otce.

Oblast
Středisko

Poloha:

Úplně nový luxusní hotelový komplex Constantinos Palace postavený v roce 2008 našel své místo v srdci zálivu, přímo na písečné pláži hlavního města Pigadia. Od centra plného restaurací, taveren, barů a obchůdků je vzdálený cca 1,5 km. Hotel kategorie De Luxe pojmenoval majitel podle svého otce.

Vybavení / Sport / Zábava:

Všechny prostory hotelu Constantinos Palace jsou plně klimatizované. Recepce s prostornou halou a lobby barem, výtahy, snack bar, bar u bazénu, dvě restaurace, dva bazény - jeden z nich na střeše hotelu s úchvatným výhledem na moře a město. Na střeše s prostornou terasou se kromě bazénu nachází i kavárna. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Pro děti dětský bazén a hřiště. Služby hotelu doplňuje malý obchod se suvenýry, kadeřnictví a SPA centrum. Pro aktivní trávení času fitness či tenisový kurt, bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Hotel disponuje i kongresovou halou pro 300 osob.

Ubytování v Constantinos Palace:

Vkusně, elegantně a moderně zařízené klimatizované pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky. Vybavené jsou koupelnou/WC, fénem, TV/SAT , minibarem (za poplatek), kávovarem a mají balkón s výhledem na moře. V pokojích je možnost připojení na internet. Trezor za poplatek.

Stravování:

Dle zájezdu - obvykle polopenze. Snídaně bohatý americký bufet, večeře formou bufetu - hlavní chod servírovaný.

Náš názor:

Constantinos Palace je moderní a úplně nový hotel - jediný svého druhu na ostrově Karpathos. Netradiční kombinace luxusu a pohodlí s dotykem divoké krásy nekomerčního ostrova.

Úroveň: 

*****

Kapacita Constantinos Palace:

145 pokojů

Stránky hotelu

Konstantinos Palace

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.