Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Constantinos Palace

Úplně nový luxusní hotelový komplex Constantinos Palace postavený v roce 2008 našel své místo v srdci zálivu, přímo na písečné pláži hlavního města Karpathosu Pigadia. Od centra plného restaurací, taveren, barů a obchůdků je vzdálený cca 1,5 km. Hotel kategorie De Luxe pojmenoval majitel podle svého otce.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Constantinos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

Úplně nový luxusní hotelový komplex Constantinos Palace postavený v roce 2008 našel své místo v srdci zálivu, přímo na písečné pláži hlavního města Pigadia. Od centra plného restaurací, taveren, barů a obchůdků je vzdálený cca 1,5 km. Hotel kategorie De Luxe pojmenoval majitel podle svého otce.

Vybavení / Sport / Zábava:

Všechny prostory hotelu Constantinos Palace jsou plně klimatizované. Recepce s prostornou halou a lobby barem, výtahy, snack bar, bar u bazénu, dvě restaurace, dva bazény - jeden z nich na střeše hotelu s úchvatným výhledem na moře a město. Na střeše s prostornou terasou se kromě bazénu nachází i kavárna. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Pro děti dětský bazén a hřiště. Služby hotelu doplňuje malý obchod se suvenýry, kadeřnictví a SPA centrum. Pro aktivní trávení času fitness či tenisový kurt, bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Hotel disponuje i kongresovou halou pro 300 osob.

Ubytování v Constantinos Palace:

Vkusně, elegantně a moderně zařízené klimatizované pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky. Vybavené jsou koupelnou/WC, fénem, TV/SAT , minibarem (za poplatek), kávovarem a mají balkón s výhledem na moře. V pokojích je možnost připojení na internet. Trezor za poplatek.

Stravování:

Dle zájezdu - obvykle polopenze. Snídaně bohatý americký bufet, večeře formou bufetu - hlavní chod servírovaný.

Náš názor:

Constantinos Palace je moderní a úplně nový hotel - jediný svého druhu na ostrově Karpathos. Netradiční kombinace luxusu a pohodlí s dotykem divoké krásy nekomerčního ostrova.

Úroveň: 

*****

Kapacita Constantinos Palace:

145 pokojů

Stránky hotelu

Konstantinos Palace

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.