Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Helios

Příjemný hotel Helios skládající se z několika bílých nízkých vilek ležících uprostřed letoviska Amoopi, na ostrově Karpathos, cca 200 m od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Helios

Příjemný hotel Helios skládající se z několika bílých nízkých vilek ležících uprostřed letoviska Amoopi, cca 200 m od pláže. Pokoje jsou zařízené v řeckém stylu a komplex celkově působí velmi hezky a příjemně, při večerním osvětlení přímo kouzelně. Snídat můžete v příjemné restauraci nebo na venkovní terase s výhledem do krásné zahrady, na kterou navazuje rodinná taverna otevřená od 13:00 h. s širokou nabídkou tradičních řeckých jídel a s výhledem na moře. Při zakoupení polopenze mohou klienti dle vlastního uvážení docházet na obědy či večeře.

Vybavení hotelu Helios

Hotel Helios leží cca 200 m od písečné pláže. V hotelu Helios je k dispozici hostům recepce internetový koutek, TV restaurace s venkovní terasou nedaleko minimarket slunečník a letátka na pláži za poplatek dětské hřiště vhodné boty do vody.

jednopatrové bílé vilky v zahradě Úklid: 6 x týdně Výměna ložního prádla: 3 x týdně Výměna ručníků: 3 x týdně

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace za příplatek jen v některých pokojích nebo ventilátor, minibar za příplatek dle CK a sejf za poplatek na místě,wifi, telefon, radio, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Možnost 1 přistýlky, (apartmán se dvěma přistýlkami - palandy - na vyžádání). Dětská postýlka možná po vyžádání.

Stravování

dle CK. kontinentální snídaně formou bufetu od 07:00-09:30 h., možnost dokoupení večeře formou výběru z menu v rodinné taverně

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.