Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Karpathos > Katalog objektů > Hotely na Karpathosu > Miramare Bay 

Hotely na Karpathosu: Miramare Bay

Středisko: Pigadia, oblast: Karpathos

Upravit popis objektu

Doporučení

Vhodné i pro náročnější klienty.

Pláž

Písečná pláž 60m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha

Velmi kvalitní hotel vyšší kategorie, která uspokojí i náročnější klientelu, nachází se 60m od písečné pláže, v hlavním městě Pigadia (možnosti nákupů a denní či noční zábavy), pouze 1 km od historického centra a cca 13km od letiště.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), telefonem, vysoušečem vlasů, rádiem, ledničkou, klimatizací, TV/SAT. Možnost až dvou přistýlek. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení

Moderní hotel s příjemnou atmosférou má k dispozici vstupní halu s recepcí a barem, TV kout s biliárdem, restauraci s vnitřním i venkovním posezením, bar u bazénu, terasu na slunění, zahradu, venkovní bazén s dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma), dětské hřiště.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.