Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Big Village

Hotel Big Village leží uprostřed letoviska Skala na jihovýchodě ostrova Kefallonia, kde naleznete spoustu obchodů, barů a restaurací. V letovisku Skala se rozhodně nudit nebudete. Nejslavnější pláž leží 150m od hotelu a honosí se báječným písečným pobřežím a klidnými místy skvělými pro váš odpočinek.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Big Village

Hotel Big Village leží uprostřed letoviska Skala na jihovýchodě ostrova Kefallonia, kde naleznete spoustu obchodů, barů a restaurací. V letovisku Skala se rozhodně nudit nebudete. Nejslavnější pláž leží 150m od hotelu a honosí se báječným písečným pobřežím a klidnými místy skvělými pro váš odpočinek. Skala je známá pro své dlouhé, krásné, čisté a písčité pláže, stejně tak pro malou přírodní zátoku se spoustou malých pláží v ústraní. Hotel Big Village nabízí ubytování ve studiích až pro 5 osob se snídaní. Využijte tuto jedinečnou příležitost strávit svou zaslouženou dovolenou v příjemném a přátelském prostředí letoviska Skala a hotelu Big Village.

Vybavení hotelu Big Village

150 m od pláže, 120 m od centra letoviska, recepce, bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, pool bar, internet, koutek, možnost parkování

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, TV, klimatizace v období červenec-srpen v ceně (mimo období za příplatek 5EUR/den), lednice, terasa. Trezor za poplatek 2 Eura/den. Možnost 1-3 přistýlek.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Další údaje o hotelu Big Village

18 pokojů v 5ti třípatrových budovách. Úklid: 7x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.