Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Kefalonii: Melidron ***

Středisko: Skala, oblast: Kefalonie

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Melidron

Hotel Melidron se nachází jen 50 m od písečné pláže ve Skale, v létě živém a kosmopolitním prázdninovém letovisku. Hotel je téměř u pobřežní třídy a promenády, nedaleko jsou bary, restaurace, obchody.

Popis hotelu

Malý a příjemný hotel Melidron má celkem 24 pokojů, naleznete zde recepci, WiFi a internet v části recepce, televizní místnost, místnost k podávání snídaní a bar u bazénu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský venkovní koutek, dětské židličky v restauraci.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje v hotelu Melidron jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, SAT/TV, malou ledničkou, vysoušečem vlasů, elektrickou konvicí, telefonem, balkonem. Pokoj pohodlně ubytuje 2 osoby, případně 3. osobu na přistýlce (rozkládací křeslo/lůžko). Z pokoje se nabízí hezké výhledy na bazén, do kopcovitého a zeleného okolí nebo částečně na moře. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Trezor za poplatek dle CK

Pláž

Hotel Melidron se nachází jen 50 metrů od písečné pláže. Pláž ve Skale je známá pro svou krásu a čistotu, nedaleko se nachází menší přírodní zálivy s izolovanými plážemi, moře je zde téměř vždy klidné.

Stravování

dle CK, snídaně - jednoduché kontinentální servírované (máslo, chléb, toasty, marmeláda nebo med, džus nebo mléko, káva nebo čaj, jogurt, vejce, sýr, salám, sladké pečivo).

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.