Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Regina del Acqua

Exkluzivní nabídka na českém trhu. Regina del Acqua je nejlepší hotel na ostrově Kefalonie a jistě uspokojí náročné klienty, rodiny s dětmi i dvojice na líbánkách – pro novomanžele hotel na uvítanou nabídne víno a ovoce. Vysoká kvalita služeb, výborná kuchyně, skvělá poloha u pláže střediska Skala je zárukou nezapomenutelné dovolené v klidném a krásném prostředí. Moderní, komfortně vybavené pokoje, které disponují s vlastní terasou nebo balkonem a nabízí unikátní výhled na moře, pláž a okolní přírodu. Součástí hotelu Regina del Acqua je stylová restaurace s terasou kde se denně podává bohatá snídaně a večer zde můžete vyzkoušet řecké speciality a užít si pravé místní pohostinnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Regina del Acqua

Skala je krásná pobřežní vesnice, která byla nově opět postavena po zemětřesení v roce 1953. Leží na jihovýchodním cípu ostrova Kefalonie. Okolní příroda, ale především dlouhá písčitá pláž okouzlí snad každého. Nebaví-li vás jen polehávání nebo sportování ve vodě, můžete se projít v piniovém lesíku, který dělí pláž od letoviska. Malebná Skala ožívá zejména večer a láká k posezení v některé z četných restaurací, taveren a barů, můžete se tam dostat taxíkem nebo místní autobusovou linkou či pěšky. Transfer z letiště cca 70 min.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování

Luxusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (hydromasážní vana, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, připojením k internetu, Wi-FI, video, TV/SAT a klimatizací. V pokoji nejsou možné přistýlky. Propojené pokoje na vyžádání.

Vybavení

Nový luxusní hotel Regina del Acqua má k dispozici recepci, výtah, restauraci, konferenční centrum, prádelnu, kadeřnictví, snídaňovou místnost, venkovní bazén s vířívkou, dětský bazén (slunečníky a lehátka za poplatek), pool bar, prakoviště. Hotel je přizpůsoben pro tělesně postižené klienty.

Pláž u Regina del Acqua

Písečná pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení

Exkluzivní nabídka na českém trhu. Regina del Acqua je nejlepší hotel na ostrově a jistě uspokojí náročné klienty, rodiny s dětmi i dvojice na líbánkách – pro novomanžele hotel na uvítanou nabídne víno a ovoce. Vysoká kvalita služeb, výborná kuchyně, skvělá poloha u pláže je zárukou nezapomenutelné dovolené v klidném a krásném prostředí.

Odkaz na web

Regina del Acqua

A ještě jeden popis od jiné CK:

Popis hotelu Regina del Acqua

Tento jedinečný luxusní komplex situovaný v jihovýchodní části ostrova na okraji půvabného letoviska Skala je naší letošní novinkou. Hotel Regina del Acqua postaven v harmonickém souladu s okolní přírodou v absolutně krásném a klidném prostředí. Moderní, komfortně vybavené pokoje, které disponují s vlastní terasou nebo balkonem a nabízí unikátní výhled na moře, pláž a okolní přírodu. Součástí hotelu Regina del Acqua je stylová restaurace s terasou kde se denně podává bohatá snídaně a večer zde můžete vyzkoušet řecké speciality a užít si pravé místní pohostinnosti. K dokonalé relaxaci využijte venkovní bazén s vířivkou, který je umístěn na hlavní terase hotelového resortu. Hotel Regina Del Acqua nabízí skutečně kompletní paletu služeb nejvyšší kvality a bezpochybně se řadí mezi nejlepší hotely ostrova. Hotel Regina Dell Acqua je místem, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Doporučujeme náročnějším klientům.

Vybavení hotelu Regina del Acqua

přímo u písečné pláže lehátka a slunečníky na pláži za poplatek recepce s halou, výtah, konferenční centrum, kadeřnictví, prádelna,restaurace se snídaňovou místností venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, (lehátka a slunečníky za poplatek), pool bar, parkoviště, bezbariérový přístup

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj PATIO - koupelna s WC, vysoušeč vlasů, klimatizace,minibar, LCD/TV, telefon, připojení k internetu, Wi-fi, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky na vyžádání.

Stravování

snídaně - formou bufetu (možnost dokoupení večeří.)

Další údaje

36 luxusních pokojů. ÚKLID: 7x týdně Výmněna ložního prádla: 3x týdně Výmněna ručníků: 7x týdně

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.