Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afroditi

Příjemný hotel klasického řeckého rodinného typu, v němž ucítíte klid a pohodu a zároveň to nebudete mít daleko na nákupy do centra letoviska a tradiční rybařské vesničky Roda, kde naleznete množství taveren, restaurací, barů a obchůdků. Destinace: Ostrov Korfu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení

Příjemný hotel klasického řeckého rodinného typu, v němž ucítíte klid a pohodu a zároveň to nebudete mít daleko na nákupy do centra letoviska a tradiční rybařské vesničky Roda, kde naleznete množství taveren, restaurací, barů a obchůdků.

Pláž

Hotel Afroditi se nachází přímo u písečné pláže, od které je oddělem místní komunikací, s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha hotelu Afroditi

Hotel Afroditi je umístěn v centru letoviska Roda přímo u pláže, od které je oddělen místní komunikací.

Stravování

Dle CK, Polopenze. Rozšířené kontinentální snídaně a servírované večeře se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (od července do září zdarma) trezor (za poplatek) a jsou vybaveny telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

V hotelu Afroditi naleznete vstupní halu s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (na recepci zdarma), TV místnost, restauraci s venkovním posezením, bazén s dětským brouzdalištěm, vířivku a minimarket. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.