Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Aquis Agios Gordis Beach

Hotely na Korfu: Aquis Agios Gordis Beach ****+

Středisko: Agios Gordis, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Popis a poloha hotelu Aquis Agios Gordis Beach

Zrekonstruovaný hotelový komplex Aquis Agios Gordis Beach leží přímo na písečné pláži ve vyhlašeném letovisku Agios Gordis, které je známé pro svou nádhernou přírodu a dlouhou písečnou pláž. Hotel Aquis Agios Gordis Beach má perfekní služby s velice kvalitním all inclusive. Z hotelu je nádherný pohled na moře. Doporučujeme náročnějším klientům. Hotel není určen pro děti do 18 let.

  • přímo na písečné pláži
  • centrum cca 300 m
  • letiště cca 18 km

Ubytování v Aquis Agios Gordis Beach

pokoje pro 2 os.;Bungalow junior suite (na dotaz);vlastní soc.zařízení;LCD/SAT/TV;Wi-fi;telefon;fén;sejf;chladnička ;klimatizace;balkon/terasa;výhled moře;

Stravování

Možno ALL INCLUSIVE – formou bohatého bufetu;snídaně od 07:00 – 10:00 hod. ;obědy od 12:30 – 15:30 hod.;večeře od 18:30 – 21:30 hod.;teplé a studené občerstvení, zmrzlina, čerstvé ovoce;odpolední čaj + káva, sušenky a koláče;17:00 – 18:00 hod.;neomezená konzumace alko a nealko nápojů místní výroby 09:00 – 23:00 hod.

Služby, sport a zábava

recepce;hotelová restaurace s výhledem na moře;lobby bar s výhledem na moře;sushi bar;SAT/TV koutek;sladkovodní bazén;lehátka slunečníky u bazénu zdarma;pool bar;směnárna;kadeřník;obchod se suvenýry;internet;hotelové parkoviště;tradiční řecké večery;animace;disko;fines;stolní tenis ;relax centrum, masáže;manikúra, pedikúra;vodní sporty na pláži;potápění;obchody, taverny a bary v letovisku Agios Gordis

Proč právě hotel Aquis Agios Gordis Beach

  • vynikající servis a služby
  • možnost ALL INCLUSIVE
  • komfortní ubytování
  • nádherný výhled
  • romantická dovolená

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.