Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquis Capo di Corfu

Moderní (v zimě r. 2010 renovovaný) komfortní hotelový komplex Aquis Capo di Corfu leží přímo na krásné a dlouhé písčité pláži v klidném místě na jihovýchodním pobřeží ostrova Korfu, cca 2 km od Lefkimi. Hotel Aquis Capo di Corfu leží přímo u písčité pláže Agios Petros.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Aquis Capo di Corfu

Moderní (v zimě r. 2010 renovovaný) komfortní hotelový komplex Aquis Capo di Corfu leží přímo na krásné a dlouhé písčité pláži v klidném místě na jihovýchodním pobřeží ostrova, cca 2 km od Lefkimi.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, á la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, bazén pro děti se skluzavkami (slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky – zdarma), dětský koutek, dětské hřiště, plážový volejbal, WiFi v areálu, minimarket, obchod se suvenýry.

Pláž

Hotel Aquis Capo di Corfu leží přímo u písčité pláže Agios Petros.

Stravování

Snídaně

bufetové

Obědy

bufetové

Večeře

bufetové

Služby hotelu Aquis Capo di Corfu

čistírna, biliár, služby business centra.

Ubytování

Hotel Aquis Capo di Corfu nabízí komfortní, moderně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), LCD SAT/TV, telefonem, DVD přehrávačem, WiFi (zdarma), trezorem (za poplatek), malou ledničkou, balkonem nebo terasou; rodinné pokoje stejně vybavené – v přízemí 2lůžkový pokoj s koupelnou a soc. zařízením, po schůdkách v patře druhá menší ložnice se dvěma lůžky.

Nabídka pro děti

dětský bazén, dětké hřiště, dětský klub, dětské menu v restauraci, hlídaní dětí (na vyžádání – za poplatek)

All Inclusive

plná penze formou bufetu s nápoji (točené pivo, rozlévané víno, nealkoholické nápoje, čaj a filtrovaná káva); odpolední snack 16.00–18.00 (káva, čaj, sušenky, zákusky, mini sendviče a mini rolky); nealkoholické (včetně filtrované kávy a čaje) a alkoholické nápoje (rozlévané víno, točené pivo, likéry) místní výroby 10.00–23.00 včetně 1 mezinárodní značky whisky, ginu, vodky, rumu a tequily; 5 alkoholických a 2 nealkoholické koktejly, variace zmrzliny. Animační programy vč. vybraných sportovních aktivit.

Doporučení CK

Hotel Aquis Capo di Corfu je renovovaný moderní komplex zasazený v příjemné zahradě, komfortní ubytování přímo na krásné písčité pláži v klidném místě ostrova Korfu – ideální nejen pro rodinnou relaxační dovolenou.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od