Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belvedere hotel

Částečně zrekonstruovaný hotel Belvedere s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí letoviska Benitses na ostrově Korfu zaujme svojí výhodnou cenou, ubytováním v klidném prostředí ale zároveň v docházkové vzdálenosti rušnějšího centra s širší nabídkou vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Belvedere

Částečně zrekonstruovaný hotel (sezóna 2011) s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí se nachází v klidné oblasti zvané Agios Ioannis Peristeron, na okraji rušnějšího letoviska Benitses. Hotelový areál tvoří hlavní budova a 2 křídla. Centrum letoviska je od hotelu vzdáleno cca 3 km - lze dojít pěšky příjemnou procházkou. Zde najdete taverny, restaurace, bary, obchůdky a další možnosti denní i noční zábavy. Zastávka místní autobusové linky je přímo před hotelem. Jízdenka do Benitses vyjde na cca 1,50€/cesta. Hotel Belvedere doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Služby hotelu Belvedere

Vstupní hala s recepcí, salonek s TV, 2 výtahy, lobby bar, bar u bazénu, hlavní restaurace, vnitřní restaurace, internetový koutek (za poplatek cca 40 min - 2€), wifi v prostorách recepce za poplatek (40 min - cca 2€, 100 min - cca 4€, 270 min v- cca 10€), trezor na recepci za poplatek (cca 3€/den), veřejný telefon, parkoviště.

Kapacita

Celková kapacita hotelu Belvedere je 170 jednoduše vybavených pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkonem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře (většina pokojů, ve výhledu někde brání vzrostlé stromy) nebo do vnitrozemí. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka a sedačka v restauraci jsou na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, možno ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma (jejich počet je omezený), sprcha u bazénu, sluneční terasa před hotelem u bazénu využívaná k slunění, kulečník za poplatek cca 2€/hra. Možnost pronájmu kola nebo automobilu na recepci hotelu. Hotel Belvedere pořádá v hlavní sezoně obvykle 1x za týden řecký večírek. Vodní sporty na pláži v letovisku Benitses za poplatek.

Hlavní výhody

- Výhodná cena s all inclusive,

- dobré spojení s hlavním městem ostrova,

- pěkný výhled z terasy hotelu.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od