Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Korfu > Katalog objektů > Hotely na Korfu > Belvedere hotel

Hotely na Korfu: Belvedere hotel ***

Středisko: Benitses, oblast: Korfu

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Belvedere

Částečně zrekonstruovaný hotel (sezóna 2011) s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí se nachází v klidné oblasti zvané Agios Ioannis Peristeron, na okraji rušnějšího letoviska Benitses. Hotelový areál tvoří hlavní budova a 2 křídla. Centrum letoviska je od hotelu vzdáleno cca 3 km - lze dojít pěšky příjemnou procházkou. Zde najdete taverny, restaurace, bary, obchůdky a další možnosti denní i noční zábavy. Zastávka místní autobusové linky je přímo před hotelem. Jízdenka do Benitses vyjde na cca 1,50€/cesta. Hotel Belvedere doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Služby hotelu Belvedere

Vstupní hala s recepcí, salonek s TV, 2 výtahy, lobby bar, bar u bazénu, hlavní restaurace, vnitřní restaurace, internetový koutek (za poplatek cca 40 min - 2€), wifi v prostorách recepce za poplatek (40 min - cca 2€, 100 min - cca 4€, 270 min v- cca 10€), trezor na recepci za poplatek (cca 3€/den), veřejný telefon, parkoviště.

Kapacita

Celková kapacita hotelu Belvedere je 170 jednoduše vybavených pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkonem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře (většina pokojů, ve výhledu někde brání vzrostlé stromy) nebo do vnitrozemí. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka a sedačka v restauraci jsou na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, možno ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma (jejich počet je omezený), sprcha u bazénu, sluneční terasa před hotelem u bazénu využívaná k slunění, kulečník za poplatek cca 2€/hra. Možnost pronájmu kola nebo automobilu na recepci hotelu. Hotel Belvedere pořádá v hlavní sezoně obvykle 1x za týden řecký večírek. Vodní sporty na pláži v letovisku Benitses za poplatek.

Hlavní výhody

- Výhodná cena s all inclusive,

- dobré spojení s hlavním městem ostrova,

- pěkný výhled z terasy hotelu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.