Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Claire studia

Příjemná jednopatrová vilka Claire se nachází v pečlivě udržované zahradě v klidné části oblíbeného letoviska Acharavi, pouhých 70 m od oblázkovo-písečné pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Claire studia , budeme moc vděční za váš názor.

Popis sludií Claire

Příjemná jednopatrová vilka Claire se nachází v pečlivě udržované zahradě v klidné části oblíbeného letoviska Acharavi, pouhých 70 m od oblázkovo-písečné pláže. V nedalekém okolí se nachází spousta obchůdků, taveren nabízejících místní řeckou kuchyni, restaurací s mezinárodní kuchyní, kaváren a barů. Do rušného centra města se dostanete příjemnou procházkou během 10 minut (cca 450 m). Na okraji letoviska se nachází vodní park Hydropolis a milovníci vodních sportů mohou využít nabídku na pláži za poplatek. Doporučujeme všem věkovým kategoriím preferující klidné ubytování v dosahu živého letoviska Acharavi.

Informace k ubytování 

- dvoulůžková studia s možností přistýlky
- sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana)
kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí)
balkon nebo terasa
 

Studia Caire - stravování

Dle CX, Vlastní. Možnost dokoupení večeří v taverně na pláži.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.